5-płaszczyznowa innowacja


Unikalny skład

Olivocap zapewnia wyjątkowo skuteczne działanie dzięki unikalnemu kompleksowi starannie dobranych substancji aktywnych.

Squalan

Unikalny ekstrakt na bazie oleju z oliwek. Skład oraz struktura Squalan został oparty na strukturze woskowiny naturalnie występującej w zewnętrznym kanale słuchowym. Dzięki temu Squalan łatwo przenika w struktury woskowiny, rozbijając zbitą masę na drobne fragmenty i rozpuszczając je. Umożliwia to szybkie i bezpieczne usunięcie woskowiny z kanału słuchowego.

Olej z Oliwek

Wspomaga działanie Squalan. Łatwo rozprowadza się po kanale słuchowym efektywnie transportując rozpuszczoną woskowinę na zewnątrz kanału słuchowego. Równocześnie nawilża i łagodzi podrażnienia ścianek kanału słuchowego. Pomaga chronić przed infekcjami.

Olej miętowy

Chłodzi i łagodzi powierzchnie zewnętrznego kanału słuchowego. Równocześnie niweluje nieprzyjemny zapach woskowiny usznej.

Rekomendowany dla dzieci i niemowląt

Olivocap ze względu na 100% skład naturalnych olejów roślinnych oraz brak konserwantów może być bezpiecznie stosowany u dzieci i niemowląt powyżej 3 miesiąca życia.

Bez konserwantów. Bez wody.

Receptura Olivocap jest oparta na naturalnych olejach roślinnych. Nie zawiera konserwantów i wody. Dzięki temu zapewnia skuteczną i bezpieczną pielęgnację zewnętrznego kanału słuchowego.

Wygodna forma sprayu.

Dzięki wygodnej i bezpiecznej formie spray’u, Olivocap można aplikować w każdej pozycji. Równomiernie rozprowadza się po powierzchni kanału słuchowego. Nie wymaga czasochłonnych przygotowań a aplikacja jest szybka i bezpieczna.

Wyjątkowo wydajny. Jedna aplikacja = jedna dawka.

Dzięki wydajnym, dokładnie wymierzonym dawkom, jednorazowa aplikacja (jedno „psiknięcie”) wystarcza na wprowadzenie do kanału słuchowego optymalnej ilości produktu. Nie ma konieczności wielokrotnego wprowadzania produktu przy jednym użyciu.